BEZPŁATNE SZKOLENIA DLA NAUCZYCIELI W NASZEJ KAMPANIIDzielimy się naszym bogatym doświadczeniem w uczeniu z nauczycielami, z osobami pracującymi z dziećmi. Wiele naszych działań skierowanych jest na podnoszenie świadomości i kompetencji rodzicielskich, również w działaniach non-profit. Jesteśmy prywatną poradnią psychologiczno-pedagogiczną, która prowadzi kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz oferuje wielokierunkowe wsparcie w trudnościach każdego człowieka oraz w jego rozwoju. Więcej o nas na www.wyspazmian.com

Na załączonej ulotce, przedstawiamy tematy i terminy szkoleń.

KONIECZNE ZGŁOSZENIE PRZEZ WYSŁANIE E - MAIL. Wiadomość powinna zawierać: nazwa i nr szkoły, imiona i nazwiska zgłaszanych uczestników wraz z ich adresami e - mail. Każde zgłoszenie będzie potwierdzone przez poradnię. Na warsztaty może zgłaszać szkoła, delegując nauczycieli z własnej kadry pedagogicznej bądź nauczyciele z własnej inicjatywy. Z jednej szkoły przyjmujemy zgłoszenia 1-3 osób wydelegowanych przez jedną szkołę.

Wystawiamy zaświadczenia o udziale. Każde szkolenie trwa 2 godziny zegarowe.

Warsztaty prowadzi doświadczona kadra poradni - psycholodzy, pedagodzy i nauczyciele.

Grupa szkoleniowa do 25 osób. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Te i inne tematy realizujemy również w formie rad szkoleniowych dla kadr pedagogicznych na zamówienie.

MIEJSCE:
WYSPA ZMIAN

Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna
Ul. Gwiaździsta 37
60 – 149 Poznań

ZAPISY:
biuro@wyspazmian.com
Telefon: +48 508 032 232Pobierz plik PDF
KAMPANIA SPOŁECZNA WYSPY ZMIAN: "DZIECKO SZCZĘŚLIWE"To już 3 lata, kiedy kilka razy w roku organizujemy bezpłatne warsztaty i seminaria dla rodziców. Dzielimy się własnym doświadczeniem w pracy z dziećmi, wiedzą psychologiczną i pedagogiczną, zweryfikowaną wieloma latami pracy, która dla nas jest życiową misją i pasją.

Cieszymy się z licznych podziękowań, wiadomości, w których doceniacie nasze kompetencje i idee Wyspy Zmian.

Już pod koniec września nasze otwarte seminaria w Collegium Da Vinci oraz bezpłatne konsultacje z ekspertami we wszystkich lokalizacjach. Wkrótce umieścimy harmonogram.

Kolejny raz będą u nas również gościć nauczyciele na bezpłatnych szkoleniach, gdzie poruszymy cztery niezwykle ważne kwestie związane z jakością pracy z dziećmi, z grupą, efektywniejszego nauczania i pogłębienia wiedzy o procesie uczenia się.

Zapraszamy ciepło!WAKACJE W WYSPIE ZMIAN

OŚRODEK W SZCZECINIEWe wrześniu 2016 roku podjęliśmy z radością współpracę z montessoriańskim przedszkolem maliNOWA EDUKACJA w Szczecinie.

Łączy nas wspólny duch i postawa w pracy z dziećmi. Cała kadra przedszkola przeszła szkolenie w zakresie prowadzenia naszych autorskich kursów.

Pierwsze kursy już ruszyły w mijającym roku szkolnym! Jakość zajęć gwarantowana.

Serdecznie zapraszamy do udziału w kursach w roku szkolnym 2017/2018.

Profil FacebookOTWARCIE ODDZIAŁU W SWARZĘDZU7 czerwca 2016 r., z wielką dumą i radością, warsztatami, otworzyliśmy nasz nowy oddział w Swarzędzu.

Wyspa Zmian w Swarzędzu posiada własny, odnowiony lokal z pięknymi salami dla dzieci i klimatyczną poczekalnią dla rodziców w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji.

Cieszymy się, że udaje nam się spełnić obietnice dane rodzicom z tej okolicy o naszej większej dostępności dla komfortu zajęć dzieci w przyszłym roku!

Poradnia w Swarzędzu oferuje szeroki wachlarz naszych usług. Od września rusza pełną parą i zaprasza na DNI OTWARTYCH DRZWI WE WRZEŚNIU. Harmonogram pojawi się we wakacje na naszej stronie www oraz na FB. Natomiast już od teraz z przyjemnością spotykamy się tam na rozmowy z rodzicami, chcącymi poznać naszą ofertę.

Oddział Wyspy Zmian w Swarzędzu prowadzi pani Justyna Bąk. Wszelkie dane kontaktowe znajdziecie Państwo w zakładce kontakt.

Serdecznie zapraszamy!OTWARCIE ODDZIAŁU W ZŁOTNIKACHWesoło, z refleksją i w zabawie rozpoczęliśmy działania w pięknych przestrzeniach przedszkola kompetencyjnego UL w Złotnikach, gdzie powstaje oddział naszej Poradni. 4 czerwca wspólnie witaliśmy rodziców zainteresowanych innowacyjnymi programami edukacyjnymi przedszkola i naszą ofertą. Rodzice z dziećmi mogli wziąć udział w harcach na świeżym powietrzu i pikniku. Jesteśmy uradowani, że w zabawie i współpracy udało nam się stworzyć atmosferę rozwoju i radości.

Wyspa Zmian w Złotnikach startuje z zajęciami już od września. Przyjmujemy zapisy i preferencje zajęć grup wiekowych co do dni tygodnia przez całe wakacje i we wrześniu podczas DNI OTWARTYCH DRZWI. Harmonogram pojawi się we wakacje na naszej stronie www oraz na FB.

Rodziców zainteresowanych tą lokalizacją zapraszamy do kontaktu.

Do zobaczenia!GRUDZIEŃ 2014
WYSPA ZMIAN

OTRZYMAŁA

PATRONAT HONOROWY

KONSULATU FINLANDII W POZNANIU


Witam serdecznie!

        Z prawdziwą przyjemnością Konsulat Honorowy w Poznaniu obejmuje patronatem honorowym działania edukacyjne, jakie wprowadza do Polski Pani i Pani Firma, Wyspa Zmian. W dowodzie uznania wysokich standardów zaprezentowanych w przyjętych przez Panią metodach naukowych.

Konsulat Honorowy Republiki Finlandii w Poznaniu zaprasza Panią do współorganizacji wraz z Konsulem Honorowym Finlandii - Dni Skandynawskich - Tygodnia Fińskiego w dniach 06 - 15 grudnia 2014 r.


Pozdrawiam serdecznie i życzę sukcesu.

Robert Jakubiec