WARSZTATY DLA RODZICÓW


Zawód MATKA.
Nie wiesz, czy najpierw wstawić zupę, przypilnować lekcji, ubrać się, wstawić pranie, wyprasować dzieciom ubranie? Prawą ręką sprzątasz, a lewa z telefonem? Mamo… Jaka matka to „dobra” matka. Jak czuć się matką kompetentną a nie gonić za niedoścignionym archetypem Wszechmatki. Mamo, nie daj się poczuciu winy. Jeśli masz poczucie niedoskonałości, że musisz więcej, bardziej czy szybciej, to spotkanie ma szansę przynieść Ci ulgę. O tym spotkanie dla mam. Z mamą - psychologiem, która chciała taka być.


Poznaj styl uczenia się swojego dziecka.
Procedury uczenia się dzieci w oparciu o analizę indywidualnego stylu, czyli jak wykorzystać wiedzę z psychologii poznawczej przy domowym biurku. Koncepcja „Inteligencji wielorakich” Gardnera oraz „IWM” D. Markowej i A. Powell podana w niezwykle radosny sposób z użytecznymi procedurami dla rodziców.


JA – TY – BLIŻEJ.
Warsztaty dla par, które chcą znaleźć pomost porozumienia, zwiększyć wzajemną empatię, rozumieć bardziej swoje wzajemne potrzeby. Udział w warsztatach zwiększa poczucie bliskości, pomaga w wypracowaniu nowych zasad wzajemnych relacji. Warsztaty te możliwe są w wersji - zarówno dla par partnerskich, małżeństw jak i dla Dziecka z Rodzicem.


Domowa apteczka psychologa w domu. Jak rodzic może być terapeutą dla swojego dziecka i uleczyć jego skaleczenia.
Warsztaty dla rodziców dzieci szkolnych. Recepty na lęk, tabletki na odrzucenie, plastry na zranienie, maść na napięcia. Rodzicu, nie trzeba zaraz do specjalisty. Dostaniesz zestaw pomysłów na to jak stale w domu rozwiązywać supełki i wspierać dziecko, jeszcze lepiej się z nim komunikując.


Zasady, granice, rytuały i role rodzinne.
Jak efektywnie zarządzać firmą - „RODZINA”. Zarządzanie zasobami ludzkimi w czterech ścianach w oparciu o systemowe rozwiązania systemowo – organizacyjne. Dzięki tym warsztatom, mogą Państwo zobaczyć strukturę Waszej rodziny, powiązania, wzorce relacyjne. Otrzymacie Państwo też narzędzia, do stworzenia zasad dla tego systemu, by zaprowadzić porządek lub nowy ład. Spotkanie to jest dla rodziców, którzy spotkali się wielokrotnie z chęcią zmiany, ale zastany porządek im to uniemożliwia.Spotkania odbywają się w niewielkiej grupie w formach warsztatów. Od 6 – 14 osób.Powrót